Central Technologies CTCDRH62BF-100M
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD
IHS
Datasheet1 페이지12년 전
설명
FIXED IND 10UH 150 MOHM SMD
10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR