Central Technologies CT916CYF-101M
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, SMD
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지18년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 100UH 397 MOHM SMD