Celduc SMT8620520
Celduc SMT8620520 SSR 35A 520V AC High-Performance Solid State Relay
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지9년 전
Master Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+179%
공급망
Country of OriginFrance
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2017-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
SOLID STATE RELAY, 4-30V, 20A, PANEL
Three phase power solid state relay
ZC THREE PHASE SSR 3X24A/24-520VAC/CTRL 4-30VDC Configured with push in Terminals and Normally Open Contacts and Screw Housing with 4VDC - 30VDC @ Max . Celduc Part Number SMT8620520