Carling Technologies LT-1581-601-012
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Production
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지9년 전
Datasheet3 페이지3년 전
Datasheet2 페이지13년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-82.41%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2017-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC