Carling Technologies LT-1581-511-012
Switch; Toggle; Illuminated Actuator ; LT Series | Carling Technologies LT-1581-511-012
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet4 페이지9년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Carling TechnologiesLT-1561-711-012
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Switch Toggle ON None ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
설명
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lighted Toggle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Toggle Switch, SPDT, (on)-off-(on), Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Snapkap Type Actuator, Panel Mount
Mom-Off-Mom 100000Cycles 28V 125V 18.16mm 34.92mm*61.49mm