Carling Technologies LT-1561-611-012
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지13년 전
3개월간의 트렌드:
-0.93%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
Carling Technologies2FC53-73/TABS
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Bat Lever Quick Conn 15A 250VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
Carling Technologies2FB53-73/TABS
Switch Toggle ON None ON SPDT Bat Lever Quick Conn 15A 250VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Honeywell11TS95-7
Toggle Switch, SPDT, Latched, Quick Connect Terminal, Lever Actuator, Panel Mount-threaded
설명
Toggle Switch, SPDT, On-off-on, Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
Switch; Toggle; Illuminated Actuator; LT Series
28V(DC) On-Off-On 100000Cycles 28V 125V 18.16mm