Carling Technologies LT-1514-540-012
Switch Toggle ON None OFF SPST Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지13년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Carling TechnologiesCA201-73
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Non-Sealed; Bat Lever Actuator; 20A; 125VAC; QC
Carling Technologies2FA53-73/TABS
Toggle Switch, SPST, 2 Connections, On/Off, 3/4 hp, 10A at 250V AC, 15A at 125V AC
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
설명
Toggle Switch, SPST, On-off, Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
Switch; Toggle; Illuminated Actuator; LT Series
28V(DC) On-Off 100000Cycles 28V 125V 18.16mm , 34.92mm*60.4mm