Carling Technologies LT-1511-602-012
Toggle Switch, SPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
Carling
Datasheet2 페이지13년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Carling TechnologiesCA201-73
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Non-Sealed; Bat Lever Actuator; 20A; 125VAC; QC
Carling Technologies2FA53-73/TABS
Toggle Switch, SPST, 2 Connections, On/Off, 3/4 hp, 10A at 250V AC, 15A at 125V AC
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
설명
Switch Toggle ON None OFF SPST Lighted Toggle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Switch; Toggle; Illuminated Actuator; LT Series
28V(DC) 28V 250V 18.16mm , 34.92mm*61.49mm