Cal-Chip Electronics GMC21X5R476M10NT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 47uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet20 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+57.72%
Introduction Date2020-05-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
47 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
0805 MLCC 47uF 10V 20% X5R
CAP CER 47UF 10V X5R 0805