Cal-Chip Electronics GMC21CG100J25NT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 1e-05uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet20 페이지2년 전
공급망
Country of OriginSlovenia, South Korea, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805
MLCC 0805 COG 10PF 5% 25V