Cal-Chip Electronics FBU453215T-121Y-S-H
Ferrite Bead 120 Ohm 1812 1LN
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
FB HI 1812 120 OHM 6A .015DC