Cal-Chip Electronics FBU321611T-310Y-S
Ferrite Bead 31 Ohm 1206 1LN
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2016-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 1206 31 OHM 6A .006DC