Cal-Chip Electronics FBU201209T-260Y-S
Ferrite Bead 26 Ohm 0805 1LN
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2022-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 26 OHM 0805 1LN
FB ULTRA 0805 26 OHM 6A .008DC