Cal-Chip Electronics FBH453215T-121Y-S
Ferrite Bead 120 Ohm 1812 1LN
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 1812 120 OHM 3A .04DC