Cal-Chip Electronics FBH321611T-121Y-S
Ferrite Bead 120 Ohm 1206 1LN
IHS
Datasheet7 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+204%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 1206 120 OHM 3A .04DC