Cal-Chip Electronics FB201209T-301Y-S-1
Ferrite Bead 300 Ohm 0805 1LN
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
FBEAD 0805 300 OHM .20DC 500MA