Bulgin MC19MORRG
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.5A 24VDC Momentary Panel Mount Wire Lead Bulk
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+219%
설명
CAPACITIVE SWITCH, 19 MM, ALUMINUM, RED ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VDC
Capacitive switch 19 mm Normally Open Aluminiu
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 19MM NO ALU R-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:red; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes