Broadcom HCPL-817-500E
Optocoupler Dc-in 1-CH Transistor Dc-out 4-PIN PDIP SMD T/r
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet9 페이지9년 전
Newark
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-16.75%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
풋프린트
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.LTV-356T
LTV Series Single Channel 80 V 3750 Vrms Transistor Output Optocoupler SMT DIP-4
Diodes Inc.LTV-817S
LTV Series Single Channel 35 V 5000 Vrms Transistor Output Optocoupler SMT-DIP-4
Diodes Inc.LTV-817S-TA1
California Eastern LaboratoriesPS2501L-1-F3-A
California Eastern LaboratoriesPS2501L-1-A
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin PDIP SMD Magazine
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin PDIP SMD
설명
Optocoupler High Density 1-CH Open Collector-OUT 5000Vrms 7-Pin SMD DIP T/R
Transistor Output Optocoupler, 1-Element, 5000V Isolation
BROADCOM LIMITED HCPL-817-500E Transistor Output Optocoupler, 1 Channel, Surface Mount DIP, 4 Pins, 50 mA, 5 kV, 50 %
OPTOCOUPLER, TRANSISTOR, 5KV, SM DIP-4; No. of Channels: 1 Channel; Optocoupler Case Style: Surface Mount DIP; No. of Pins: 4Pins; Forward Current If Max: 50mA; Isolation Voltage: 5kV; CTR Min: 50%; Collector Emitter Voltage V
Optocoupler; No. of Channels:1; Isolation Voltage:5000Vrms; Optocoupler Output Type:Transistor; Input Current Max:20mA; Output Voltage Max:70V; Package/Case:4-SOIC; CTR Max:600%; CTR Min:50%; Collector Emitter Voltage, V(br)ceo:70V ;RoHS Compliant: Yes