Bourns ZV20K1812801NIR1
33V 800A 1 29.7V 363V 26V 20V 3J 3NF@1KHZ 1812 4.7MM*3.2MM*3.2MM
IHS
3개월간의 트렌드:
+10.18%
설명
Var MLV 20VAC/26VDC 800A 33V 1812 SMD Automotive AEC-Q200 T/R
ZV SMD MLV SERIES, 20V, 1812, 800A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistor 20V 10% 800A 2-Pin 1812 T/R
54V 26V 20V 33V 1812 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 20V 10% 1812 NI Sn
Varistor, Mlv, 54V, 1812; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1812801NIR1