Bourns ZV20K1210401NIR1
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, ZV, 54 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet23 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+20.55%
공급망
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
33V 400A 1 29.7V 363V 26V 20V 2J 1.4nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*2.5mm
ZV SMD MLV SERIES, 20V, 1210, 400A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistor 20V 10% 400A 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
Varistors ZV SMD 20V 10% 1210 NI Sn
Varistor, Mlv, 54V, 1210; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1210401NIR1