Bourns ZV20K0603300NIR1
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, ZV, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
IHS
Datasheet23 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.12%
공급망
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
ZV SMD MLV SERIES, 20V, 0603, 30A, 125C OPERATING TEMPERATURE
54V 0.003W 175pF@1kHz 0.3J 26V 20V 33V 30A 0603 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 20V 10% 0603 NI Sn
Varistor 20V 10% 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 54V, 0603; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K0603300NIR1