Bourns ZV17K0603300NIR1
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, ZV, 44 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
IHS
Datasheet23 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1.92%
공급망
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
27V 30A 1 24.3V 297V 22V 17V 300mJ 185pF@1kHz 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 0603, 30A, 125C OPERATING TEMPERATURE
44V 22V 17V 27V 0603 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 17V 10% 0603 NI Sn
Varistor 17V 10% 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 44V, 0603; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K0603300NIR1