Bourns ZV130K1812301NIR1
Zv 130 K 1812 301 Ni R1 /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. ZV130K1812301NIR1
IHS
Datasheet23 페이지4년 전
공급망
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
170V 130V 205V 1812 Varistors ROHS
Varistor 130V 10% 2-Pin 1812 T/R
VARISTOR 205V 300A 1812