Bourns ZV11K0805121NIR1
TVS Varistor, 11 VAC, 14 VDC, ZV, 33 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
IHS
Datasheet23 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.09%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
설명
18V 120A 1 16.2V 198V 14V 11V 300mJ 400pF@1kHz 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
VARISTOR, MLV, 33V, 0805; Available until stocks are exhausted
ZV SMD MLV SERIES, 11V, 0805, 120A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistors ZV SMD 11V 10% 0805 NI Sn
RS APAC
14V 11V 18V 0805 Varistors ROHS
Varistor 11V 10% 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 33V, 0805; Voltage Rating Vac:11V; Voltage Rating Vdc:14V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:33V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV11K0805121NIR1