Bourns ZV11K0603300NIR1
TVS Varistor, 11 VAC, 14 VDC, ZV, 33 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet23 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.74%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
ZV SMD MLV SERIES, 11V, 0603, 30A, 125C OPERATING TEMPERATURE
VARISTOR, MLV, 33V, 0603 ROHS COMPLIANT: YES
33V 14V 11V 18V 0603 Varistors ROHS
Bourns ZV11K0603300NIR1 Varistor
Varistor 11V 10% 2-Pin 0603 T/R