Bourns SRN3012TA-3R3M
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH ±20% 1MHz 15 Q-Factor Ferrite 1.55A T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
JRH Electronics
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+83.42%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 1008 T/R