Bourns SMLJ22CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet6 페이지3년 전
Electro Sonic
Newark
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+7.69%
Introduction Date2010-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB / 35.5V Clamp 84.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
LittelfuseSMDJ22CA
Tvs 3Kw 22V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ22CA
LittelfuseSMDJ17CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 17V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ18CA
SMDJ Series 18 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ20CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
설명
84.4A 3kW 35.5V 24.4V 22V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diode TVS Single Bi-Dir 22V 3KW 2-Pin DO-214AB
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Diode, Full Reel; Product Range:Smlj Series; Tvs Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:22V; Clamping Voltage Vc Max:35.5V; Diode Case Style:Do-214Ab (Smc); No. Of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:24.4V Rohs Compliant: Yes |Bourns SMLJ22CA.