Bourns SDR0703-221KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 0.18A 3Ohm DCR T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.55%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TAIYO YUDENCBC3225T221KR
Inductor Power Chip Wirewound 220uH 10% 100KHz Ferrite 0.19A 3.25Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 796KHz 45Q-Factor Ferrite 0.2A 2.5Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 220mA T/R
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 170mA T/R
Murata Power Solutions84224C
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 0.2A 4.6Ohm DCR 1812
Wurth Elektronik7447669220
975KHz 6.5MHz 200mA 40@975kHz 220¦ÌH 7.2¦¸ ¡À10% 1812 , 4.5mm*3.2mm*3.4mm
설명
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2618
100KHz 7MHz 280mA 180mA 31@796kHz 220¦ÌH 3¦¸ ¡À10% SMD,4.5X6.5MM , 6.5mm*4.5mm*2.7mm
FIXED IND 220UH 180MA 3 OHM SMD
INDUCTOR, POWER WIREWOUND,220UH,180MA,10%,SMD
180mA 220uH ±10% 280mA SMD,4.5x6.5mm Power Inductors ROHS
SDR0703 Nonstandard 0.256Lx0.177W 6.50mmx4.50mm 220muH
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCTOR
Inductor, Un-Shielded, 220Uh, 280Ma, Smd; Inductance:220Μh; Rms Current (Irms):180Ma; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):280Ma; Product Range:Sdr0703 Series; Dc Resistance Max:3Ohm; Inductance Tolerance:± 10%rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0703-221KL