Bourns SDR0503-392JL
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.042A 40Ohm DCR T/R
데이터시트 및 문서
IHS
3개월간의 트렌드:
+17.12%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Bourns - J.W. MillerRL187-392J-RC
Ind RF Choke 3.9mH 5% 252KHz 90Q-Factor Ferrite 50mA RDL Bag