Bourns SDE1006A-821K
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz Ferrite 450mA 2.55Ohm DCR Automotive T/R
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지6년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.76%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
Inductor Power Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.56A 1.8Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.24A 2.55Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 0.17A 7.1Ohm DCR AXL T/R
설명
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3535
FIXED IND 820UH 450MA 2.55OHM SM
1KHz 2.2MHz 500mA 450mA 820¦ÌH 2.55¦¸ ¡À10% , 10mm*9mm*5.8mm
SDE1006A Nonstandard 0.394Lx0.354W 10.00mmx9.00mm 820muH
450mA 820uH ±10% 500mA SMD,10x9mm Power Inductors ROHS
SDE POWER INDUCTOR 820UH 0.45A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde1006A Series, 820 H, 10%, Unshielded, 2.55 Ohm, 450 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDE1006A-821K