Bourns RLB1014-563KL
Inductor Power Wirewound 56000uH 10% 79.6KHz 35Q-Factor Ferrite 0.052A 200Ohm DCR RDL Bag
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
element14 APAC
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.39%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
General Purpose Inductor, 56000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
79.6KHz 150KHz 60mA 52mA 35@79.6kHz 56mH 200¦¸ ¡À10% ,D8.7XL12MM 13mm
FIXED IND 56MH 52MA 200 OHM TH
52mA 56mH ±10% 60mA Plugin,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.343Dia 8.70mm 56mH
Inductor, 56000Uh, 10%, Radial; Product Range:Rlb Series; Inductance:56Mh; Inductor Construction:Unshielded; Rms Current (Irms):-; Saturation Current (Isat):-; Dc Resistance Max:200Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB1014-563KL