Bourns RLB1014-471KL
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 796KHz 35Q-Factor Ferrite 0.45A 2.3Ohm DCR RDL Bag
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet8 페이지5년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor, ferrite,470Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0812-471KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 0.22A 2.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz 0.24A 3.4Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power Wirewound 470uH 10% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 210mA T/R
설명
FIXED IND 470UH 450MA 2.3 OHM TH
450mA 470uH ±10% 1A Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS