Bourns RLB1014-333KL
Inductor Power Wirewound 33000uH 10% 79.6KHz 45Q-Factor Ferrite 0.074A 90Ohm DCR RDL Bag
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
Electro Sonic
_legacy Avnet
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.88%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor Power Wirewound 33000uH 10% 79.6KHz 60Q-Factor Ferrite 0.02A 140Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 33000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
설명
79.6KHz 180KHz 75mA 74mA 45@79.6kHz 33mH 90¦¸ ¡À10% ,D8.7XL12MM , 8.7mm*13mm
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HO-LF
74mA 33mH ±10% 75mA Plugin,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.343Dia 8.70mm 33mH
Inductor, 0.033H, 10%, 7.4A, Radial; Product Range:Rlb Series; Inductance:33Mh; Inductor Construction:Unshielded; Rms Current (Irms):74Ma; Saturation Current (Isat):75Ma; Dc Resistance Max:90Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB1014-333KL