Bourns RLB0812-682KL
Ind Power Wirewound 6.8mH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 40mA RDL Bag
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.08%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.12A 9.4Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 0.059A 60Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz Ferrite 0.15A 16.3Ohm DCR AXL Bag
설명
Inductor, ferrite,6.8Mh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0812-682KL
General Purpose Inductor, 6800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 6.8MH 40MA 24 OHM TH
252KHz 440KHz 40mA 60@252kHz 6.8mH 24¦¸ ¡À10% , 6.7mm*11mm
40mA 6.8mH ±10% Plugin,D=6.7mm Power Inductors ROHS
RLB Radial Vertical Cylinder 0.264Dia 6.70mm 6.8mH