Bourns RLB0608-391KL
Inductor, ferrite, 390Uh, 10+% Tol, 10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0608-391KL
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric