Bourns RL822-221K-RC
RF Choke Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.38A 0.68Ohm DCR RDL Bag
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Electro Sonic
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.56%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.8A 0.72Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.49A 0.96Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 350mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 0.35A 1.57Ohm DCR T/R
설명
Ind8.5X11Mm,220Uh10%0.38A,non-Shdth /Box Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller RL822-221K-RC
1KHz 2.7MHz 380mA 20@796kHz 220¦ÌH 680m¦¸ ¡À10% ,D8.5XL11MM , 8.5mm*11mm
FIXED IND 220UH 380MA 680MOHM TH
380mA 220uH ±10% Plugin,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS
RL822 Radial Vertical Cylinder 0.335Dia 8.50mm 220muH