Bourns RL822-220K-RC
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Newark
Electro Sonic
_legacy Avnet
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 2.1A 0.086Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2.4A 0.07Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz 1A 0.19Ohm DCR AXL T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 1KHz Ferrite 1A AXL Bag
설명
FIXED IND 22UH 1.29A 70 MOHM TH
CHOKE, 22UH, 1.29A, 10%, 9.2MHZ; Inducta
1.29A 22uH ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS
CHOKE, 22UH, 1.29A, 10%, 9.2MHZ; Product Range:RL822 Series; Inductance:22µH; DC Current Rating:1.29A; DC Resistance Max:70mohm; Inductance Tolerance:± 10%; Self Resonant Frequency:9.2MHz; Case Dimensions:8.5mm x 11mm RoHS Compliant: Yes