Bourns PWR221T-30-50R0J
Res Thick Film 50 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지5년 전
Datasheet3 페이지11년 전
element14 APAC
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.20%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityMPC52500J
Fixed Resistor, Thick Film, 5W, 50ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 50ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 50ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 50ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsTR35JBC51R0
Res Power Film 51 Ohm 5% 2.5/35W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Power Thick Film 50 Ohm ±5% 30W ±100ppm/°C Ceramic 2TO-220 Tube
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 50ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TO-220-2Full Pack PWR221T-30 0.410Lx0.125W 10.41mmx3.18mm 30W 50Ohm ±100ppm/C
Res, Thick Film, 50R, 5%, 30W, To-220; Resistance:50Ohm; Product Range:Pwr221T-30 Series; Power Rating:30W; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Case/Package:To-220; Resistance Tolerance:± 5%; Product Length:10.41Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR221T-30-50R0J