Bourns PWR221T-30-15R0J
Res Thick Film 15 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지5년 전
Datasheet3 페이지11년 전
element14 APAC
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+162%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
Stackpole ElectronicsTR35JBC15R0
TR FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 15Ohm 35W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 15ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 15ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity1623714-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 15ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 15ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Thick Film 15 Ohm 5% 30W ±100ppm/°C Ceramic TO-220 Radial Thru-Hole Tube
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TO-220-2Full Pack PWR221T-30 0.410Lx0.125W 10.41mmx3.18mm 30W 15Ohm ±100ppm/C
Res, Thick Film, 15R, 5%, 30W, To-220; Resistance:15Ohm; Product Range:Pwr221T-30 Series; Power Rating:30W; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Case/Package:To-220; Resistance Tolerance:± 5%; Product Length:10.41Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR221T-30-15R0J