Bourns PWR220T-20-1R50J
Res Thick Film 1.5 Ohm 5% 20W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.12%
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2011-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 1.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 1.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 1.5ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 8W, 1.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
TO-220-2 FIXED RESISTOR PWR220T-20 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 20W 1.5Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors 1.5Ω 20W ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 20W, 1.5ohm, 5.4772V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount