Bourns PWR163S-25-30R0J
Res Thick Film 30 Ohm 5% 25W ±100ppm/C D-Pak Gull Wing SMD Automotive Tube
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.33%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
설명
25W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 30Ω DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 25W, 30ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 3232
Resistor, Thick Film, 30 Ohm, 25W, 5%; Resistance:30Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:25W; Resistor Case/Package:To-252 (Dpak); Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:Pwr163 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR163S-25-30R0J