Bourns PM74SB-220M-RC
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3128
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
_legacy Avnet
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 5040 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 6028 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 124.8mOhm DCR 2424 Blister T/R