Bourns PM1812-221J-RC
Ind Chip Molded 220uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 100mA 1812 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.92%
관련 부품
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 220uH 5% 796KHz 40Q-Factor 100mA 10Ohm DCR 1812 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 220uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 130mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 220uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 220uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Fixed Inductor 1210 220µH ±5% 50mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 21Ω 7MHz 20@796kHz
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 220uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 50mA 21Ohm DCR 1210
설명
General Purpose Inductor, 220uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
SMD INDUCTOR, 220µH, 100mA, 5%, 4MHZ; In; SMD INDUCTOR, 220µH, 100mA, 5%, 4MHZ; Inductance:220µH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:10ohm; DC Current Rating:100mA; Q Factor:40; Self Resonant Frequency:4MHz; Q Test Frequency:0.796MHz; Core Material:Ferrite