Bourns CRM2512-JW-101ELF
2W Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Newark
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.32%
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE Connectivity1622820-2
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1622820-2
PanasonicERJ-1TYJ101U
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
1W Thick Film Resistors 500V ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512JK-7W100RL
SMD Chip Resistor, 100 ohm, 5%, 1 W, 2512 [6432 Metric], Thick Film, General Purpose
설명
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 100 Ω, 2 W, ±5 %, CRM2512-JW-101ELF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 100ohm, 300V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRM2512 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 2W 100Ohm ±200ppm/C
Resistor, 100 Ohm, 2 Watt, SMD, 2512
SMD Resistor 2512 100Ω ±5% 2W ±200ppm/℃
Resistor, Thick Film, 100 Ohm, 2W, 5%; Resistance:100Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:2W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:Crm Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CRM2512-JW-101ELF.