Bourns CR0402AFX-9311GAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 9310ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet11 페이지4년 전
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RESA-AS 0402 9K31 1% 63MW TC100