Bourns CR0402AFX-1151GAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 1150ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet11 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
RESA-AS 0402 1K15 1% 63MW TC100