Bourns CR0402-FX-8202GPF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 82000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet7 페이지4년 전
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res 0402 82k 1% 63mW TC100 low lead