Bourns CR0402-FX-4702GPF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet7 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
RES 0402 47K 1% 63MW TC100 LOW LEAD