Bourns CM322522-151KL
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Electro Sonic
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-57.20%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor RF Molded Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor 0.065A 15Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 100mA 7.93Ohm DCR 1210 Blister T/R