Bourns 78F121J-RC
Ind RF Choke Bobbin Core 120uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 160mA AXL Bag
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
Newark
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.31%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind Power Molded 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 11Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Inductor RF Molded Bobbin Core 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.07A 11Ohm DCR 1210 T/R
설명
General Purpose Inductor, 120uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
160mA 120uH ±5% 60@790kHz Plugin,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
FIXED IND 120UH 160MA 4.7 OHM TH
790KHz 5.4MHz 160mA 60@790kHz 120¦ÌH 4.7¦¸ ¡À5% 7.11mm
Inductor, Axial, Conformal Coa
CHOKE, 120UH, 100MA, 5%, 5.4MHZ
Choke, 120Uh, 100Ma, 5%, 5.4Mhz; Product Range:78F Series; Inductance:120Μh; Dc Current Rating:160Ma; Dc Resistance Max:4.7Ohm; Inductance Tolerance:± 5%; Self Resonant Frequency:5.4Mhz; Case Dimensions:2.8Mm X 7.12Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 78F121J-RC